Yüz Dolgusu Hakkında

Derinin altına dolgu maddeleri enjekte edilerek dudak kalınlaştırmak, yanak dolgunluğu sağlamak, burun bölgesinde meydana gelen kırışmaları gidermek için yüz dolgusu yapılmaktadır. Bu yöntem ile beraber insanlar daha genç bir görünüme kavuşmak isterler. Çene dolgu da çekici bir yüzün olmaza olmazı olan çenenin iyileştirilmesi için yapılmaktadır.

Ciltte meydana gelen kırışıklar, sarkmalar ve yara izlerinin giderilmesi için cilt dolgusu tedavisi uygulanmaktadır. Estetik bir el ve yüz için insanlar bu tedaviden yararlanmaktadır. Silikon yöntemi ile memelerini büyütmek istemeyen kadınlar ise meme büyütme işlemlerinde akıllı dolguları tercih etmektedirler. Zira kalça büyütme de dolgu ile günümüzde yapılabilen bir tedavidir.

Yüz Dolgusu Hangi Alanları Kapsar

Dolgu işlemi yapacak olan kişiler özel estetik merkezi olan yerleri tercih etmeleri gereklidir. Sağlıklı bir tedavi süreci için ey uygun olan yerler buralardır. Öte yandan bu tedaviyi mutlaka plastik cerrahi alanında uzman olan bir hekim yapmalıdır. Bu sayede insanlar daha genç ve güzel gözükeceklerdir. Dolgu yapılan bölgede çukurlar ve kırışıklar yok olur.

Yüz dolgusundan sonra kişilerin çok kısa bir zaman dilimi içerisinde daha genç görünmeleri sağlanmaktadır. Bu operasyondan sonra yüzünüzdeki yorgun ifade tamamen giderilir. Yüzde oluşan kırışıklar ve sarkmaları gidermenin en etkili yolu olarak dolgu yapımı pek çok kadın tarafından gönül rahatlığı ile tercih edilmektedir.

Yüz Dolgusu Uygulaması Ne İşe Yarar

Yüz dolgusu ilk olarak ince kırışıklıkları ortadan kaldırmak için kullanılmıştır. Daha sonrasında ise teknolojik gelişmelerden de yararlanılarak yüze dolgusu uygulaması etkisini arttırmıştır. Yüze dolgusu ile yüz sarkması engellenmiştir. Öte yandan alın çizgileri de giderilmiştir. Yaşlı bir yüze sahip olmak istemeyen pek çok kadın bu yöntem sayesinde genç görünmeyi sürdürmüştür.

Bu teknolojik gelişmelerle beraber daha ince operasyonlarda gerçekleşmeye başlamıştır. Örneğin kaş arasındaki çizgiler ve ağız etrafındaki kırışıklıklar yine dolgu yöntemi ile ortadan kaldırılmıştır. Yüz dolgusu işlemi tamamlandıktan sonra operasyonu geçiren kişi 2 süre ile spor yapmamalı, dinlenmeli be özellikle de sırt üstü uzanmalıdır. İşlemin ardından buz uygulaması yararlı olacaktır.  

Küçük dokunuşlar, büyük farklar...

Unutmayın; Meme Estetiği, Botoks Enjeksiyonu, Çene Estetiği, Dudak ve Yüz Dolgusu, Karın Germe, Kozmetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kol Germe, Göz Altı Morlukların giderilmesi gibi küçük dokunuşlar, hayat kalitenizde büyük farklar yaratır.

Doktorunuza Sorun...

Formu doldurun merak ettikleriniz ile ilgili sizi bilgilendirelim.

Küçük dokunuşlar, büyük farklar...

Unutmayın; Meme Estetiği, Botoks Enjeksiyonu, Çene Estetiği, Dudak ve Yüz Dolgusu, Karın Germe, Kozmetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kol Germe, Göz Altı Morlukların giderilmesi gibi küçük dokunuşlar, hayat kalitenizde büyük farklar yaratır.

Doktorunuza Sorun.

Formu doldurun merak ettiğiniz konularda sizleri bilgilendirelim.

Op. Dr. Çağdaş Orman Klinik

TrioKlinik
Ataköy Towers Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mah. Çobançeşme E-5 Yanyol Cad. No: 20 B Blok K:6 D:83-84 34212 - Bakırköy / İstanbul

Çalışma Saatleri

PazartesiCuma: 9.00 - 19.00 Cumartesi: 9:00 - 19.00 Pazar: Kapalı

İletişim

Tasarım & Yazılım PETA DİJİTAL