Son yıllarda geliştirilen prp tedavisi cilt gençleştirme metotlarından bir tanesidir. PRP tedavisi yapılırken bireyin kendi kanından faydalanılmaktadır. Tedavi olacak kişiden yaklaşık 8 ila 20cc kan alınır ve santrifüj edilir. PRP uygulama nedenleri kan damarlarında bulunan iyileştirici özelliği olan hücrelerin yetersizliğini gidermektir. Örneğin kıkırdak, diz kemik ve diz ekleminde kan damarı yoktur ve iyileştirici hücreler bu bölgelere ulaşamaz.

PRP yöntemi ile saç tedavisi ve cilt tedavisi mümkündür. Bu yöntem sayesinde vücutta meydana gelen kimi hastalıklar kendi kanınızla tedavi edilir. PRP ile saç tedavisi yapıldığında saç dökülmesinin önüne büyük oranda geçilmiş olunur. Ayrıca bu işlem yapılırken vücudunuza hiçbir yabancı ve zararlı madde girmez.

PRP Tedavisinin Uygulama Alanları

Bu tedavi yöntemi kollar, bacak içleri, eller, dekolte bölgesi, boyun ve yüze uygulanır. PRP ile cilt gençleştirme bu bölgeler için sağlanabilinir. PRP uygulama ile yarar sağlanabilinecek bölgelerin başında buralar gelmektedir. Son dönemde artan ilgiden kaynaklı olarak insanlar PRP tedavisi nedir diye merak etmektedirler.

Bu uygulama özel estetik merkezi olan yerlerde yapılır. Plastik cerrahi uzmanı olan kişiler operasyonu gerçekleştirir. PRP saç tedavisi de mümkündür. Böylece hem saç dökülmesi önlenir hem de saçlar daha gür çıkar. Ayrıca prp saç tedavisi 15 günde bir kez ve yarım saat uygulanmaktadır. Uygulama kişilerde yan etkiye veya alerjiye yol açmaz.

PRP Yönteminin Etkileri Ve Fiyatı

PRP ile cildiniz zarar gördüğü, çatlaklar, iyileşmesi uzun sürmekte olan yaraları kontrol altına alır. PRP uygulaması hakkında sıklıkla soruların başında prp tedavisi fiyatları ne kadar, PRP nasıl uygulanır ve PRP’nin yan etkisi var mı sorularıdır. Bu yöntem ile tedavi olan kişiler etkisini çok uzun bir süre hissedecektir.

PRP gençleştirir ve estetik açıdan güzel bir görünüme kavuşturur. PRP ile ağrı tedavisi de mümkün olmaktadır. Ağrılarınızdan sizden alınan kan ile kurtulabilirsiniz. PRP cilt gençleştirme için insanların tercih ettiği yöntemlerin başında gelmektedir. PRP ile cilt gençleştirme tedavisi ile yaşlanmanın önüne geçebilir ve geleceğe daha olumlu bakabilirsiniz.

Küçük dokunuşlar, büyük farklar...

Unutmayın; Meme Estetiği, Botoks Enjeksiyonu, Çene Estetiği, Dudak ve Yüz Dolgusu, Karın Germe, Kozmetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kol Germe, Göz Altı Morlukların giderilmesi gibi küçük dokunuşlar, hayat kalitenizde büyük farklar yaratır.

Doktorunuza Sorun...

Formu doldurun merak ettikleriniz ile ilgili sizi bilgilendirelim.

Küçük dokunuşlar, büyük farklar...

Unutmayın; Meme Estetiği, Botoks Enjeksiyonu, Çene Estetiği, Dudak ve Yüz Dolgusu, Karın Germe, Kozmetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kol Germe, Göz Altı Morlukların giderilmesi gibi küçük dokunuşlar, hayat kalitenizde büyük farklar yaratır.

Doktorunuza Sorun.

Formu doldurun merak ettiğiniz konularda sizleri bilgilendirelim.

Op. Dr. Çağdaş Orman Klinik

TrioKlinik
Ataköy Towers Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mah. Çobançeşme E-5 Yanyol Cad. No: 20 B Blok K:6 D:83-84 34212 - Bakırköy / İstanbul

Çalışma Saatleri

PazartesiCuma: 9.00 - 19.00 Cumartesi: 9:00 - 19.00 Pazar: Kapalı

İletişim

Tasarım & Yazılım PETA DİJİTAL