Kadınıyla erkeğiyle bütün insanlar sağlıklı yaşam ve güzel görünmek için ellerinden geleni yapmaktadır. Fit ve çekici vücut yapısına sahip olmak estetik görünümüne dikkat eden kadınlar ve erkeklerin en büyük arzusudur. İnce Vücut, belirgin bel çukuru, gergin karın kasları, dik bir popo, düzgün bacaklar, ince ayak bilekleri için biraz çaba harcamak gerekir.

Spor yaparak karın Germe gerçekleştirilebilir. Kol Germe için çeşitli spor dallarıyla ilgilenmek gerekebilir. Fakat yine de eksik kalan bir şeyler olabilir. Kilo vermek ile eksik kalan kısım tamamlanmaya çalışılsa bile bazı insanlar diyet yapmakta biraz zorlandıklarından dolayı onların Liposaction gibi estetik bazı dokunuşlara ihtiyacı vardır.

Estetik Görünüm İçin Operasyon Şart mıdır?

Atletik ve biçimli Vücut için illaki estetik operasyon şart değildir. Dengeli beslenme ve düzenli spor yaparak kişiler Vücut Şekillendirme için adım atabilirler. Adım atmak dedik çünkü kişinin vücut yapısındaki bozulmalar dikkate alınmalıdır. Bazı kişiler için sadece spor vücudunu şekillendirmek için yeterli olmayabilir. İdeal kilo ve hedeflenen vücut yapısı için dışarıdan bir müdahale gerekebilir.

İnsanların bir kısmı genlerinin güzel olmasından dolayı hayata şanslı olarak başlarlar. Bazı insanların ise estetik çene ameliyatı gibi bazı operasyonlarla güzelliklerini elde etmesi gerekir. Plastik cerrahi günümüzde çok fazla mesafe kat etti. İnsanların estetik için ihtiyaç hissettikleri operasyonlar 1 veya 2 saat içinde yapılmaktadır. Vücut Şekillendirme Estetiği için Lipmassage, Vela Shape III, Ultra Shape, Slim Lipo, Vaser Liposuction ve soğuk lipoz gibi çeşitli teknikler mevcuttur.

Vücut Şekillendirme İçin Neler Yapılabilir?

Yaşanmışlıklar, dengesiz beslenmeler, gebelikler, kilo alıp vermeler gibi çeşitli nedenler zamanla vücut estetiği için olumsuz sonuçlar doğurmaktadır. İskelet yapımız, cildimiz her geçen gün yaşlandığını hissettirmektedir. Yaşlanmanın önüne geçebilmek için cilt bakımı yaptırmak gerekir. Epilasyon yaptırarak daha genç ve kaymak gibi bir cilde sahip olmak mümkündür.

Günümüzde bütün güzellik ve estetik merkezlerinde bölgesel incelme seansları yapılmaktadır. Zayıf olup kiloları belli yerlerde toplananlar için bölgesel zayıflama oldukça idealdir. Düzenli ve bilinçli spor yapıldığında Vücut Sıkılaştırma büyük oranda gerçekleştirilmektedir. Fakat vücudu sıkılaştığı halde selülitleri devam eden insanlar olabilir. Bu kişiler iğne ile ilaçların deri altına enjekte edilmesi olan mezoterapi tekniği ile selülitlerinden kurtularak vücudunun sıkılaştığını gösterebilirler.

Küçük dokunuşlar, büyük farklar...

Unutmayın; Meme Estetiği, Botoks Enjeksiyonu, Çene Estetiği, Dudak ve Yüz Dolgusu, Karın Germe, Kozmetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kol Germe, Göz Altı Morlukların giderilmesi gibi küçük dokunuşlar, hayat kalitenizde büyük farklar yaratır.

Doktorunuza Sorun...

Formu doldurun merak ettikleriniz ile ilgili sizi bilgilendirelim.

Küçük dokunuşlar, büyük farklar...

Unutmayın; Meme Estetiği, Botoks Enjeksiyonu, Çene Estetiği, Dudak ve Yüz Dolgusu, Karın Germe, Kozmetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kol Germe, Göz Altı Morlukların giderilmesi gibi küçük dokunuşlar, hayat kalitenizde büyük farklar yaratır.

Doktorunuza Sorun.

Formu doldurun merak ettiğiniz konularda sizleri bilgilendirelim.

Op. Dr. Çağdaş Orman Klinik

TrioKlinik
Ataköy Towers Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mah. Çobançeşme E-5 Yanyol Cad. No: 20 B Blok K:6 D:83-84 34212 - Bakırköy / İstanbul

Çalışma Saatleri

PazartesiCuma: 9.00 - 19.00 Cumartesi: 9:00 - 19.00 Pazar: Kapalı

İletişim

Tasarım & Yazılım PETA DİJİTAL