Yanaklarının büyüklüğünden şikâyet edenlerin yanaktan yağ alımı (bichectomy) ile bu sorunları giderilebilinmektedir. Yanaktan yağ alımı yanak üzerinde her hangi bir iz kalmaması için ağız içinden yapılmaktadır.

Kimilerinin doğuştan kimilerinin de yaşlanma ve kilo alımı ile alakalı olan yanak yağlanması yanaktan yağ aldırma ile yüz hatları yeniden düzenlenebiliniyor. Yüzde gençleşme ve incelme sağlayan bu yöntem Hollywood yanağı olarak da bilinmektedir. Ünlü yıldızların pek çoğunun uygulattığı bu yöntem kadınların ve erkeklerin yüzlerine bambaşka bir gençlik ve güzellik katmaktadır.

Yanaktan Yağ Alımı Nasıl Yapılır?

Kliniklere başvuran hastalar yanaktan yağ alma işlemi ile 30 dakika içerisinde gerçekleştirilmektedir. Ağız içinden yanak yağları genel veya lokal anestezi ile alınabilinmektedir. Hastalar genel olarak yanak estetiğinin ardından 3 saat içerisinde taburcu edilmektedirler.  Böylece hanımlar yağ aldırma ile güzelliklerine ve gençliklerine kısa sürede kavuşmaktadırlar.

Yanaklarından hoşnut olmayan beylerde yanak inceltme uygulamasını yaptırmaktadırlar. Her hangi bir işlemin uygulandığının anlaşılmaması nedeni ile bu operasyon sıklıkla tercih edilmektedir.

Hastalar yanak yağı eritme operasyonu sonrasında cilt türlerine göre ve uygulanan tekniklere göre kısa sürede iyileşerek normal hayatlarına dönmektedirler. Ancak yüz hatlarının tam olarak oturması yaklaşık olarak iki ay kadar sürmektedir. Bichectomy uygulaması kalıcı bir uygulamadır. Yanak inceltme ameliyatı sonrasında iyileşme süresinde alkol ve sigara tüketilmemelidir.

Kişiler bişektomi uygulamasından evvel doktorlarından çok detaylı bilgi almalıdırlar. Yapılan uygulama kalıcı olduğu için daha sonra vazgeçilecek bir uygulama değildir.

Ayrıca hastalar hamile, kronik rahatsızlıkları olan ve sürekli kullanmaları gereken bir ilaçları var ise bunları önceden doktoruna bildirmelidir.

Yanak Yağ Aldırma Pahalı mıdır?

Yanaklarından Bichat yağ aldırma uygulaması ile yağlarını aldıranların yeni görüntüleri ile oldukça mutlu oldukları gözlemlenmektedir. Yanak yağı aldırma fiyatı tercih edilecek klinik ve doktorlara göre değişim göstermektedir. Yanak eritme oldukça basit ama biraz pahalı bir yöntem olarak karşınıza çıkmaktadır. Bu nedenle yağ aldırma fiyatları konusunda detaylı bir araştırma yaparak karar vermelisiniz.

Kişiler ameliyatsız yanak estetiği yaptırırken genel olarak sunduğu konforu değerlendirmektedir. Yanak estetiği hastaları normal yaşamlarından uzaklaştırmadan kısa sürede uygulanabildiği için gözde uygulamalar arasında kendisine yer bulmaktadır.

Küçük dokunuşlar, büyük farklar...

Unutmayın; Meme Estetiği, Botoks Enjeksiyonu, Çene Estetiği, Dudak ve Yüz Dolgusu, Karın Germe, Kozmetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kol Germe, Göz Altı Morlukların giderilmesi gibi küçük dokunuşlar, hayat kalitenizde büyük farklar yaratır.

Doktorunuza Sorun...

Formu doldurun merak ettikleriniz ile ilgili sizi bilgilendirelim.

Küçük dokunuşlar, büyük farklar...

Unutmayın; Meme Estetiği, Botoks Enjeksiyonu, Çene Estetiği, Dudak ve Yüz Dolgusu, Karın Germe, Kozmetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kol Germe, Göz Altı Morlukların giderilmesi gibi küçük dokunuşlar, hayat kalitenizde büyük farklar yaratır.

Doktorunuza Sorun.

Formu doldurun merak ettiğiniz konularda sizleri bilgilendirelim.

Op. Dr. Çağdaş Orman Klinik

TrioKlinik
Ataköy Towers Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mah. Çobançeşme E-5 Yanyol Cad. No: 20 B Blok K:6 D:83-84 34212 - Bakırköy / İstanbul

Çalışma Saatleri

PazartesiCuma: 9.00 - 19.00 Cumartesi: 9:00 - 19.00 Pazar: Kapalı

İletişim

Tasarım & Yazılım PETA DİJİTAL